Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 41377
تاریخ انتشار : 8 دی 1392 13:0
تعداد مشاهدات : 1248

برگ زرّین دیگری از طرح ملی تلاوت

مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، در روز پنج شنبه پنجم دی ماه، از روند اجرائی طرح ملی تلاوت در استان قم بازدید نمود

برگ زرّین دیگری از طرح ملی تلاوت

بازدید مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی قم از روند اجرایی طرح ملی تلاوت در استان قم

مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، در روز پنج شنبه پنجم دی ماه، از روند اجرائی طرح ملی تلاوت در استان قم بازدید نمود. جناب حجت الاسلام و المسلمین شفیعی کارشناس مسئول دفتر قرآن و عترت استان و جناب آقای جلیلی ناظر طرح نیز در این دیدار ایشان را همراهی نمودند. این بزرگواران در بدو ورود مورد استقبال آقای مهندس هادی حائری مدیرعامل موسسه فنون قرائت و معارف قرآنی (موسسه مجری طرح ملی تلاوت در استان قم) قرار گرفته و سپس جهت بازدید از کلاسهای طرح به طبقه فوقانی مدرسه سیدالشهداء علیه السلام تشریف برده و در یکی از کلاسهای طرح حاضر شدند.

 

ابتداء مدیرعامل موسسه مختصر توضیحاتی درخصوص رشته های طرح، بیان و مربیان طرح را معرفی نمود: جناب حجت الاسلام و المسلمین مهدییار رحماندوست مدرس رشته تجوید، جناب حجت الاسلام و المسلمین محمودی مدرس رشته های شناخت صوت و بهداشت صدا و نیز تقلید سبک استاد عبدالباسط، جناب آقای صادق فریدی مدرّس رشته ترجمه و مفاهیم و جناب آقای حامد باقری مدرّس رشته تقلید سبک استاد مصطفی اسماعیل.

سپس جناب آقای مهندس اسماعیلی طبا سوالاتی را از جزئیات طرح ارائه و پاسخ آنها را جویا شدند. در ادامه نیز در نشستی صمیمی توضیحاتی دقیق تر درخصوص طرح و سایر فعالیتهای موسسه فنون قرائت و معارف قرآنی بیان گردیده و یک جلد آلبوم تصویری گزارش فعاّلیّتهای موسسه در نیمه اوّل سال 1392 و ویژه نامه جلسات در محضر قرآن سال 1391 و تعدادی از محصولات صوتی موسسه خدمت مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تقدیم گردید.

همچنین در پایان، مدیرکل محترم از جناب آقای محبی مدیر زحمتکش و مخلص مدرسه سیدالشهداء علیه السلام تقدیر و تشکر نموده و مشارکت مخلصانه و دلسوزانه را در اینگونه اعمال فرهنگی و مذهبی بسیار موثر و کارساز برشمردند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :